Dziękujemy wszystkim za udział w naszym Konkursie Mikołajkowym

Dziękujemy za Wasze kreatywne Listy do Mikołaja i za chęć dzielenia się.

Pamiętajcie także, że nasza Fundacja zawsze pozostaje otwarta na wspólną radość i pomoc innym. Śledźcie nasze działania na stronie internetowej www.dajenadzieje.edu.pl i na Facebooku.

Pragniemy poinformować Państwa, że główną nagrodę w Konkursie Mikołajkowym od Św. Mikołaja, otrzymały siostry Kinga lat 6 oraz Beata lat 7. Za udział w konkursie Mikołajkowym List do Mikołaja siostry otrzymały upominki i słodkości o wartości 300 zł.

Było to naprawdę trudne zadanie przy tak wyrównanym poziomie konkursowych prac. Przy wyborze laureatów przede wszystkim kierowaliśmy się tym, co młodzi autorzy napisali w swoich pracach. Docenialiśmy między innymi szczerość, fantazję oraz pomysłowość zawartą w listach do Św. Mikołaja.

Dziećmi, które zostały wyróżnione w konkursie są Lena lat 10 i Oliwka lat 15. Za udział w konkursie otrzymały od Św. Mikołaja upominki i słodkości.

Gratulujemy zwycięzcom!

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie Mikołajkowym List do Mikołaja, który odbył się 06.12.2023 roku. Do zobaczenia!

 

www.dajenadzieje.edu.pl
fundacja@dajenadzieje.edu.pl
KRS: 0000989558

Udostępnij ten post

zmieniamy życie na lepsze

Dopiero zaczynamu, ale jesteśmy pełni zapału i determinacji żeby pomagać. Serdecznie namawiamy Cię do przyłączenia się do tej inicjatywy. Będziemy bardzo zadowolenia z poznania Cię -:)